Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Херсон дивує»

05.10.2021
4681
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Херсон дивує»

Дитяча художня школа Херсонської міської ради була заснована у 1980 році. Хоч на вигляд будівля й виглядає доглянутою, проте статусу відомого у місті творчого закладу не зовсім відповідає.

Розуміючи необхідність модернізації фасаду будівлі та естетичного облаштування прилеглої до школи території, Вікторія Кононенко разом із викладачами та адміністрацією художньої школи створили проєкт Громадського Бюджету Херсона під номером №17.

Зі слів авторки, головною метою проєкту є комплексне вирішення зовнішнього вигляду фасаду та облаштування прилеглої території ДХШ та підвищення безпеки знаходження дітей та мешканців міста біля закладу у темний час доби шляхом оздоблення тротуарів енергозберігаючими засобами освітлення.                        


Нагадаємо, що Художня школа  знаходиться в центрі міста, на одній з головних вулиць (вул. Небесної сотні), відповідно до такої позиції школа є іміджевим елементом міста. Не менш важливим є той факт, що цей заклад постійно відвідують делегації з інших міст та країн, тому естетичний вигляд, модернізація простору навколо школи є дуже важливими.

Ініціатори проєкту бачать реалізацію задуму з використанням сучасних матеріалів, яскравих фарб, а оригінальний дизайн ігрових елементів створить атмосферу, що спонукатиме дітей до руху, ігор і самовираження на дитячому ігровому майданчику.

Збирати голоси ініціатори проєкту, в першу чергу, планують звернувшись до батьків та родичів учнів, випускників художньої школи, мешканців міста та творчої молоді.

 

Просимо приєднатись небайдужих людей до створення комфортного середовища для дітей та їх батьків. Зробімо наше місто прекрасним! Голосуйте, підтримуйте творчих дітей!

 

Подписывайся на нас в Telegram
17 проєкт

Новости дня

Читайте еще

Ольга Спивакина: Площадки на улице Николая Кулиша установлены в соответствии с проектами Общественного бюджета
Недавно в Шуменском микрорайоне на улице Николая Кулиша, 1А и 3А были установлены две новые современные яркие разноцветные детские площадки. Событие вызвало резонанс в социальных сетях. С одной стороны, в этом микрорайоне...
13.12.2021
5431
У Херсоні визначили переможців Громадського бюджету-2021
Сьогодні на засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету Херсона було визначено переможців цьогорічного конкурсу проєктів.Лідерів визначали за рейтингом, що базувався на кількості зібраних голосів, а фінансування у 10 мільйонів гривень було...
15.11.2021
4581
У Херсоні завершився етап голосування за проєкти Громадського бюджету-2021
У Херсоні було завершено етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021, який відбувався з 18 жовтня по 1 листопада (включно).Наголошуємо, що через протиепідемічні обмеження, жителі херсонської територіальної громади в цьому році могли...
03.11.2021
2721
Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
4797
Вверх