Букмекерські контори України: чому варто довіряти ліцензованих компаніям

28.12.2023
5221

Повнолітні гравці з України сьогодні можуть робити ставки на спорт у ліцензованих букмекерських закладах. Чому варт довіряти лише сертифікованим компаніям, розповідаємо у цьому матеріалі.

Букмекерські контори України: наявність ліцензії, як запорука безпеки

У 2020 році України поповнила список світових країн, в яких діє регулювання азартного бізнесу. З того часу повнолітні гравці можуть користуватись послугами, які надають ліцензовані букмекерські контори. На сьогоднішній день сертифікованим статусом для букмекерської діяльності володіють три компанії, серед яких:

Вищезазначену інформацію можна перевірити у реєстрі КРАІЛ, в якому зазначені усі тримачі активних ліцензій. Нагадаємо, що регулятор також провів зачистку українського ринку від компаній, які порушували регламент та володіли сумнівними зв’язками.

Зазначимо, що користуючись послугами ліцензованих букмекерів, гравці отримують чимало переваг: юридичний захист, гарантовані виплати коштів, безпосередня підтримка державного бюджету і економіки.

Активна підтримка спорту, соціальних проектів і армії

За ініціативи ліцензованих букмекерів відбувається чимало благодійних акцій. Зокрема, сертифіковані компанії надають допомогу за для розвитку українського спорту, інвестуючи власні кошти у це направлення.

Окрім того, багата спортивних колективів заключають спонсорські контракти з беттінг-компаніями, отримуючи додаткові кошти на власний розвиток. Також учасники азартного ринку приймають активну участь у допомозі ЗСУ.

Основні переваги ліцензованих букмекерів

Рейтинг букмекерських контор з ліцензією надають гравцям чимало корисних опцій. Перш за все слід згадати про вітальні бонуси для новачків, які дають змогу суттєво зменшити трати власних коштів.

Для гравців, які вже зареєстрували обліковий запис, компанії розробили багато додаткових акцій, в яких можна отримати вигідні подарунки. Також зазначимо, що законні букмекери надають своїм клієнтам варіативний ринок для розміщення ставок. У цьому списку доступно понад 30 видів спорту з ексклюзивними пропозиціями.

Подписывайся на нас в Telegram

Читайте еще

Как работать на фрезерном станке
Принцип работы фрезерного станка заключается в том, что заготовка обрабатывается при помощи движущейся фрезы, которая устанавливается на шпиндель. Когда рабочий инструмент начинает движение, на встречу ему подается заготовка. Такой принцип един, хоть...
16 часов назад
145
Наклейки — яркая и современная реклама
Универсальный рекламный инструмент — наклейки — способен охватить широкую аудиторию и эффективно продвигать бизнес. Яркость, выразительность и простота обычных наклеек делают их отличным средством коммуникации. Они недорогие и удобные в использовании, их...
16 часов назад
167
Запах тухлого мяса из холодильника: откуда берется и как его убрать
Неприятные “ароматы” из холодильника – распространенное явление. Основная причина их появления – порча продуктов. Однако, это только вершина айсберга. Холодильник может вонять тухлым мясом и по другим причинам: неправильный уход за агрегатом;...
24.02.2024
518
Основные разновидности растительных масел
Масла делаются путем прессования или экстракции различных семян и плодов. Готовые продукты используются для приготовления горячих и холодных блюд, а также в косметологии. Те растительные масла, что предназначены для употребления в пищу,...
22.02.2024
661
Вверх