Oxfordmedical
Новости дня 18.06
03.07.2020 12:45 2414

Чемодан - вокзал - Херсон: кировоградские активисты отправляли херсонских "заробитчан" домой

Чемодан - вокзал - Херсон: кировоградские активисты отправляли херсонских

В одном из Телеграм-каналов Кропивницкого появился анонс протестной акции, которая состоялась сегодня, под стенами Облгосадминистрации.

Там активисты провели акцию, как они выразились  туристического направления, "чемодан-вокзал-Херсон".

Как выяснилось, имелись ввиду чиновники, находящиеся в подчинении у оскандалившегося в коррупционной схеме главы кропивницкой ОГА Андрея Балоня.

"Заступники Балоня заховалися в стінах Кіровоградської ОДА. Отака була завжди співпраця з громадськістю. Сьогодні ми рийшли вручити херсонським заробітчанм сертифікати на придбання квитка в один кінець до Херсона", - говорится в сообщении

 

"Нашу Кіровоградщину ганебно прославили на всю Україну. Ми проти того, щоб до нас приїжджали люди, які не приносять користі нашій області, а працюють на власний капітал. Сьогодні п'ятниця та чиновники збираються їхати до Херсону. Ми придбали їм сертифікати на придбання квитка в один кінець: заступниці голови ОДА Тетяні Волинець, Ігорю Кузьміну та керівнику апарату Кіровоградської ОДА Дмитру Горшкову. Ми допоможемо їм повернутися туди, звідки до нас приїхали", - отметил один из активистов.

Источник: Фото :Утренний город"