Oxfordmedical
Новости дня 18.06
09.05.2021 20:40 1308

На Херсонщині поліція забезпечила безпеку проведення урочистостей до Дня перемоги над нацизмом та заходів, присвячених поминальній неділі

Сьогодні, 9 травня, на території Херсонської області відбулися ряд заходів, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також мешканці Херсонщини цього дня у зв’язку з поминальною неділею відвідували могили своїх померлих рідних.

До охорони публічного порядку в місцях проведення заходів були залучені майже 800 поліцейських. Вранці в 15 населених пунктах розпочалися 22 офіційних заходи, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Нині майже усі святкування закінчилися.

Також до 15:00 години в 283 населених пунктах на 301 кладовищах відбулись заходи, присвячені поминальній неділі. Кількість відвідувачів цвинтарів становила майже 35 тисяч громадян.

До охорони публічного порядку та безпеки громадян були залучені майже 800 працівників поліції, 60 військовослужбовців Національної гвардії України та 50 курсантів Херсонського факультету ОДУВС.

Порушень публічного порядку не допущено. Наразі триває ще проведення поздоровчої програми з нагоди Дня перемоги над нацизмом в одному з міст області.

Источник: Национальная полиция