Олімпійські ігри 2024: букмекери назвали головного фаворита змагань в Парижі

26.12.2023
5255

Наступного літа в столиці Франції відбудуться престижні міжнародні спортивні змагання. Розповідаємо, спортсменам з якої країни експерти прогнозують найбільшу кількість медалей.

Олімпійські ігри в Париж: фаворити букмекерів

На наступних літніх Олімпійських іграх, які відбудуться влітку 2024 року, букмекерські контори визначили головного фаворита. За підрахунками експертів, найбільшу кількість медалей здобудуть спортсмени зі США. Ймовірність перемоги американських спортсменів оцінюється коефіцієнтом 1,12.

Найближчим конкурентом США букмекери вважать представників Китаю. Зробити ставку на перемогу китайських спортсменів можна з коефіцієнтом 5,00. Варто зазначити, що шанси інших країн на перше місце рейтингу оцінюються дуже низько:

 • Японія – 60,00
 • Велика Британія – 65,00
 • Франція – 75,00
 • Німеччина – 100,00
 • Австралія – 125,00
 • Нідерланди – 175,00
 • Італія – 200,00
 • Бразилія 250,00

Зазначимо, що спортсмени збірної України наряду з представниками Румунії знаходяться на останній сходинці даного рейтингу.

Як будуть проводитись літні Олімпійські ігри в Парижі?

Старт літніх Олімпійських ігор запланований на 26 липня 2024 року. До 11 серпня 10 500 спортсменів будуть змагатись за три види медалей у різноманітних видах спорту.

Програма змагань включає в себе як індивідуальні, так і командні дисципліни. Зокрема, на футбольних полях Франції визначиться переможець з футболу. Також найкращі команди будуть визначені у волейболі, гандболі і велоспорті. Загалом на іграх заявлено понад 30 видів спорту з різними підвидами.

Як робити ставки на Олімпійські ігри 2024?

Повнолітні спортивні вболівальники з України зможуть безпечно робити ставки на Олімпійські ігри, користуючись послугами ліцензованих букмекерських контор. Щоб мати доступ до таких операцій, гравцям необхідно:

 • Вибрати ліцензовану контору.
 • Пройти реєстрацію ігрового рахунку.
 • Виконати вимоги по верифікації.
 • Поповнити рахунок.

Зазначимо, що легальні букмекери України надають новачкам вітальний бонус, що допомагає суттєво знизити витрату власник коштів. Для зареєстрованих учасників компанії пропонують активні акції з вигідними подарунками.

Подписывайся на нас в Telegram

Читайте еще

Как работать на фрезерном станке
Принцип работы фрезерного станка заключается в том, что заготовка обрабатывается при помощи движущейся фрезы, которая устанавливается на шпиндель. Когда рабочий инструмент начинает движение, на встречу ему подается заготовка. Такой принцип един, хоть...
16 часов назад
142
Наклейки — яркая и современная реклама
Универсальный рекламный инструмент — наклейки — способен охватить широкую аудиторию и эффективно продвигать бизнес. Яркость, выразительность и простота обычных наклеек делают их отличным средством коммуникации. Они недорогие и удобные в использовании, их...
16 часов назад
164
Запах тухлого мяса из холодильника: откуда берется и как его убрать
Неприятные “ароматы” из холодильника – распространенное явление. Основная причина их появления – порча продуктов. Однако, это только вершина айсберга. Холодильник может вонять тухлым мясом и по другим причинам: неправильный уход за агрегатом;...
24.02.2024
515
Основные разновидности растительных масел
Масла делаются путем прессования или экстракции различных семян и плодов. Готовые продукты используются для приготовления горячих и холодных блюд, а также в косметологии. Те растительные масла, что предназначены для употребления в пищу,...
22.02.2024
658
Вверх