Переваги та сфери застосування квадрокоптера Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

26.03.2024
2906
Переваги та сфери застосування квадрокоптера Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

Квадрокоптер Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2 - це передове апаратне забезпечення для високоточної аерофотозйомки та дослідницьких місій. Цей дрон поєднує в собі передові технології та високу міцність, що робить його ідеальним вибором для вимогливих завдань.

65f085f346f37.webp

Основні технічні характеристики квадрокоптера Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

  • Камери з двома об'єктивами: одна з камер оснащена тепловізійною камерою з роздільною здатністю 640x512 пікселів, а інша - оптичною камерою 48 мегапікселів, що дозволяє здійснювати високоякісні зйомки як у денний, так і в нічний час.
  • Довгий час польоту: автономний польот до 40 хвилин дозволяє виконувати тривалі місії без необхідності частого повернення для зарядки.
  • Стійкість та надійність: квадрокоптер має вбудований набір датчиків для точного стабілізованого польоту, навігації та управління, що робить його дуже надійним у різних погодних умовах.

Хто обирає квадрокоптер Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

Квадрокоптер autel evo 2  вибирають професіонали з галузі аерофотозйомки, військові та правоохоронні органи, а також наукові дослідники, які потребують високоякісних зйомок з повітря для своїх місій та проектів.

Переваги квадрокоптера Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

  • Дві камери для різних завдань: здатність використовувати тепловізійну та оптичну камери одночасно дозволяє здійснювати більш широкий спектр місій та досліджень.
  • Довгий час польоту: велика місткість батареї забезпечує тривалий час польоту, що дозволяє виконувати тривалі місії без перерв на заряджання.
  • Висока роздільна здатність: тепловізійна камера з роздільною здатністю 640x512 пікселів забезпечує високу якість теплового зображення навіть на великій відстані.

65f085fa6c8db.webp

Сфери застосування квадрокоптера Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2

  • Аерофотозйомка: використовується для високоточної фотограмметрії, картографування територій, виявлення змін у ландшафті та багато іншого.
  • Військові та правоохоронні місії: використовується для збору розвідувальної інформації, моніторингу та досліджень у важкодоступних районах, а також для пошуку та рятування від потенційних небезпек.
  • Дослідницькі проекти: використовується для вивчення природних екосистем, дикої флори та фауни, археологічних досліджень та інших наукових проектів.

65f086001411f.webp

Купити Квадрокоптер Autel EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2 в магазині Сотник

Купити квадрокоптер Autel (https://sotnyk.net/kvadrokoptery/kvadrokopteryautel/) EVO II Dual Rugged Bundle 640T V2 прямо зараз в магазині Сотник та отримайте передове обладнання для ваших аерофотозйомок та дослідницьких місій.

Подписывайся на нас в Telegram

Новости дня

Читайте еще

Выбор палатки для туризма
Без палатки во время туристического похода не обойтись, даже если ваше путешествие в один день. Качественная палатка защитит от дождя, ветра, снега и даже от солнца, а шатер палатка может заменить своей...
22.04.2024
281
Как выбрать и как часто нужно менять щетки стеклоочистителя?
Щетки стеклоочистителя являются одним из важнейших компонентов безопасности вашего автомобиля, ведь именно они обеспечивают чистоту и прозрачность лобового стекла в любую погоду. Кроме того, найти хороший дворник для машины не так уж...
18.04.2024
710
: Як правильно увійти на ринок криптовалют?
Якщо у якості торгового чи інвестиційного активу вас цікавить криптовалюта біржа відкриває доступ до широкого різновиду монет. Залишається лише обрати актив та оптимальний момент «входу» на цифровий ринок. Визначення точок входу на ринок...
16.04.2024
868
Большая часть военнобязанных, у которых есть отсрочка, ее потеряют.
Верховна Рада утвердила во втором чтении законопроект про мобилизацию №10449. Кто потеряет отсрочку Отсрочку потеряют практически все, у кого супруг(а) имеет 3 группу инвалидности. В этот список также попадают те, у кого...
16.04.2024
1684
Вверх