Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»

11.10.2021
619
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»

На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал.

Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам і херсонцям отримати корисну інформацію про транспорт, визначні пам`ятки, екскурсійні маршрути, послуги гідів, готелі, ресторани, магазини, місця дозвілля тощо.

Олена Бджола, місцева екскурсоводка, запропонувала втілити цю корисну для міста ідею – «Сенсорний інформаційний кіоск «Херсон туристичний» – в проєкті Громадського бюджету Херсона № 103.

Зручна форма інтерактивного кіоску дозволить будь-кому знайти відповідь на питання: як відпочити і що побачити в Херсоні (це стосується і містян).

Наше місто має чітко спрямований туристичний вектор! І реально, щоб туристи затримувалися в Херсоні, а не їхали Херсонщиною, щойно вийшовши з потяга.

Результати встановлення сенсорного інформаційного кіоску будуть корисні і для херсонців. Адже гості міста, які отримали повну і актуальну інформацію про Херсон туристичний, залишаться тут і оплатять послуги готельєрів, рестораторів, таксистів, маршрутчиків, туристичних гідів, продавців в магазинах і на ринках.

Херсонці, голосуйте за туристичне майбутнє рідного міста! Підтримайте проєкт Олени Бджоли № 103 під час етапу голосування!

Проголосувати можна на сайті "Громадський проєкт Херсона: бюджет участі" з 18 жовтня.

Також використовуйте для голосування термінали "Приватбанку".

Безпосередньо можна віддати свій голос за цей проєкт у приміщенні Херсонської міської ради та районних рад Херсонської громади. 

*Інформаційна та промоційна кампанії Громадського бюджета Херсона на 2021 рік проводяться інтернет-ресурсом Kherson.net.ua, на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.

Подписывайся на нас в Telegram
Громадський Бюджет Херсона-2021

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
698
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
677
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
603
У Херсоні презентували першу серію проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася перша серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021.   Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на...
08.10.2021
921
Вверх