Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Створення безперешкодного доступу до лікарні»

07.10.2021
880
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Створення безперешкодного доступу до лікарні»

Безперешкодний доступ до медичних закладів маломобільними групами населення – одна з найважливіших специфікацій цивілізованого суспільства. Зручні сходи та пандуси – речі для європейських міст звичні, а Херсон теж намагається бути таким містом. Цьому підтвердження ініціатива Валерія Слободенюка, автора проєкту Громадського бюджету Херсона № 106 «Створення безперешкодного доступу до лікарні для інвалідів», який буде розташовано на вході у стаціонар КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша”.

Суттю проєкту є забезпечення високої якості та доступності медичної допомоги  для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення міста. Херсонці повинні відчувати, що про них дбають.

Проєктом передбачено капітальний ремонт центрального входу: розширення отворів вхідної групи, встановлення автоматичних сенсорних дверей, влаштування підйомника, встановлення поручнів. А ще планується влаштувати безпечне покриття східців і підсхідців спеціальною протиковзкою плиткою.

Слід зазначити, що побудовані у минулому столітті сходи вже не відповідають будівельним нормам та стандартам На теперішній час підходи до будівлі лікарні, сходи та підйоми є незручними та не пристосовані для вільного пересування маломобільних пацієнтів.


Збирати голоси автори проєктів планують за допомоги співробітників КНП та колег з інших медичних закладів. Шляхом висвітлення інформації про проєкт на відомчому веб-сайті і сторінці у Фейсбук.


“Сподіваємося на підтримку херсонців інших категорій. Адже створення умов для доступу в лікувальний заклад інвалідів і маломобільних груп – одне з пріоритетних завдань міста. Шановні херсонці! Лікарня – це те місце, де може опинитися кожен як в якості пацієнта, так і відвідувача чи за потреби отримання консультації. Підтримайте проект, який стане в нагоді різним категоріям громадян – дітям, дорослим, вагітним, інвалідам, взагалі людям, для яких східці – проблема. Підтримка проекту – добра справа не на один рік. Будьте свідомими: подбайте про себе особисто, рідних, знайомих і просто оточуючих вас херсонців, і не тільки (зараз лікарня визнана в області опорною)”,  - ініціатори автори проєктів..

Подписывайся на нас в Telegram

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
700
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
680
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
605
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
620
Вверх