Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Багатофункціональний спортивний майданчик у 2-му Таврійському мікрорайоні»

30.09.2021
1774
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Багатофункціональний спортивний майданчик у 2-му Таврійському мікрорайоні»

Проєкт багатофункціонального спортивного майданчика по вулиці Академіка Тарле, що у мікрорайоні ІІ Таврійський в Херсоні бере другу спробу у Громадському бюджеті.

Минулого року, авторка проєкту та викладач херсонської загальноосвітньої школи  №45 Наталія Кравчук, подавала цей самий проєкт до конкурсу громадських ініціатив. Тоді, для перемоги у голосуванні, авторці не вистачило лише 20 голосів. Болісна поразка не демотивувала Наталю, навпаки, херсонка вирішила знову спробувати свої сили та все ж перемогти у Громадському Бюджеті Херсона-2021.Зазначимо, що проєкт Громадського Бюджету №78 “Багатофункціональний спортивний майданчик у 2-му Таврійському мікрорайоні” передбачає будівництво сучасного багатофункціонального спортивного майданчика з поліуретановим покриттям. Він поєднуватиме обладнання для футболу, волейболу, баскетболу, а саме: розмітку ігрового поля, ворота для футболу з баскетбольним щитом та натяжну сітку-трансформер для гри у волейбол. Для безпечного тренування та спортивних ігор площа майданчика буде огороджена сіткою-уловлювачем.

Майданчик буде розташовано на території футбольного поля школи №45, яке радше схоже на пустир аніж спортивну локацію.


Щобільше, зазначене поле розташоване серед багатоповерхівок, де проживає багато сімей із дітьми, яким ніде проводити дозвілля чи займатися спортом. Тому, у цієї локації є всі шанси стати місцем тяжіння для всього мікрорайону.
Учні ЗОШ №45 просять херсонців підтримати проєкт Громадського Бюджету №78 “Багатофункціональний спортивний майданчик у 2-му Таврійському мікрорайоні” віддавши свій голос через безпечну систему Е-сервісу (натисніть на посилання вище).


*Інформаційна та промоційна кампанії "Громадський бюджет Херсона" на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.


Подписывайся на нас в Telegram
громадський бюджет

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
695
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
674
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
600
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
615
Вверх