Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Еко-парк Гелікон»

04.10.2021
1131
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Еко-парк Гелікон»

Учні Херсонського ліцею Херсонської обласної ради пропонують дати Казенному Саду, що був закладений наприкінці XVIII ст. на північно-західній околиці Херсона, друге життя. 

 

Для цього студенти ліцею Ірина Зарівняк, Ірина Ревтьо та Есфер Усеїнов звернулися до свого керівника Юлії Кнорр, щоб об'єднати зусилля для написання великого проєкту Громадського бюджету Херсона-2021 під назвою “Гелікон”.

Як кажуть самі ініціатори, проєкт передбачає створення тематичних освітньо-культурних еко-локацій, що будуть присвячені розвитку еко-свідомої, освіченої та здорової громади міста.

За їх думкою, колись легендарна локація, Казенний Сад (вул. Полтавська, 89), переживши два століття бурхливих подій, хоч і зберігся до наших днів, проте перебуває у занепаді і потребує термінової реанімації.


Саме таким свіжим подихом може стати еко-парк “Гелікон”, на якому будуть розташовуватися дитячий майданчик, канатне містечко, тренажери для розвитку моторики та розуму (в тому числі орієнтовані на дітей з особливими освітніми потребами), арт-інсталяції та стінописи, присвячені видатним мешканцям Херсона.

 

Голоси на підтримку свого проєкту ініціатори планують збирати у навчальних закладах, що розташовані поруч (Херсонський ліцей Херсонської обласної ради та дитячо-юнацька спортивна школа), а також у мешканців міста через спільноти в Соціальних мережах.

 Далі дивіться звернення до містян одного з ідейних натхненників проєкту “Гелікон” Есфера Усеїнова 
Подписывайся на нас в Telegram
2021 Херсон бюджет громадський

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
698
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
677
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
603
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
619
Вверх