Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Херсон дивує»

05.10.2021
1064
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Херсон дивує»

Дитяча художня школа Херсонської міської ради була заснована у 1980 році. Хоч на вигляд будівля й виглядає доглянутою, проте статусу відомого у місті творчого закладу не зовсім відповідає.

Розуміючи необхідність модернізації фасаду будівлі та естетичного облаштування прилеглої до школи території, Вікторія Кононенко разом із викладачами та адміністрацією художньої школи створили проєкт Громадського Бюджету Херсона під номером №17.

Зі слів авторки, головною метою проєкту є комплексне вирішення зовнішнього вигляду фасаду та облаштування прилеглої території ДХШ та підвищення безпеки знаходження дітей та мешканців міста біля закладу у темний час доби шляхом оздоблення тротуарів енергозберігаючими засобами освітлення.                        


Нагадаємо, що Художня школа  знаходиться в центрі міста, на одній з головних вулиць (вул. Небесної сотні), відповідно до такої позиції школа є іміджевим елементом міста. Не менш важливим є той факт, що цей заклад постійно відвідують делегації з інших міст та країн, тому естетичний вигляд, модернізація простору навколо школи є дуже важливими.

Ініціатори проєкту бачать реалізацію задуму з використанням сучасних матеріалів, яскравих фарб, а оригінальний дизайн ігрових елементів створить атмосферу, що спонукатиме дітей до руху, ігор і самовираження на дитячому ігровому майданчику.

Збирати голоси ініціатори проєкту, в першу чергу, планують звернувшись до батьків та родичів учнів, випускників художньої школи, мешканців міста та творчої молоді.

 

Просимо приєднатись небайдужих людей до створення комфортного середовища для дітей та їх батьків. Зробімо наше місто прекрасним! Голосуйте, підтримуйте творчих дітей!

 

Подписывайся на нас в Telegram
17 проєкт

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
697
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
676
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
602
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
617
Вверх