Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Облаштування майданчика "Веселий вітер"»

06.10.2021
1347
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Облаштування майданчика "Веселий вітер"»

Це історія про те, як переселенка з Донбасу, яка пройшла шлях від виховательки дитсадка до директорки загальноосвітньої школи, взяла участь у Громадському бюджеті Херсона-2021 заради майбутнього дітей.

Яніна Заболотна 一 переселенка з Донбасу, яка приїхала у Херсон у 2014 році. Спочатку працювала вихователькою у дитсадочку у селищі Інженерне та виросла до посади директорки.

За час проведений на керуючій посаді, Яніна вже встигла залучити грантові гроші іноземних інвесторів, та зробити повну модернізацію санітарної кімнати у Жовтнівській школі-садку №86.

ДОПІСЛЯ

Наразі пані Яніна є автором малого проєкту Громадського бюджету «Облаштування майданчика "Веселий вітер"», що під № 1

Проєкт передбачає облаштування дитячого майданчику на території зазначеного вище навчального закладу, який забезпечить місце для розваг та занять спортом дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, мешканців селища Інженерного.

На думку Яніни, дитячі ігрові майданчики та спортивні комплекси є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров'я людей, виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя.

 

Збирати голоси пані Яніна планує на святі «Прощавай літо» ー розповісти мешканцям селища про свій проєкт та попросити їхньої підтримки. Слід зазначити, що населення Інженерного менш як 1500 жителів, ー дуже маленьке, а більшість жителів мають реєстрацію у Херсонській області, та не мають права голосувати. Також більшість населення пенсійного віку й не мають змоги голосувати онлайн через відсутність банківських карток. На території селища також відсутні банкомати та термінали Приват банку, які також дають змогу голосувати онлайн. Тому автори проєктів з Інженерного дуже просять зробити один оффлайн пункт збору голосів у місцевій бібліотеці або мобільний пункт для голосування.

 

Звернення від авторки проєкту: Шановні херсонці! Звертаюсь до вас з проханням підтримати проєкт №1 «Облаштування майданчика «Веселий вітер»». Завдяки вашій підтримці, дозвілля дітей може значно покращитися. Гра та заняття спортом на новому майданчику додадуть силу, здоров’я та спритність нашому майбутньому поколінню. Сподіваюсь на вашу підтримку! Разом – ми сила!*Інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
695
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
674
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
600
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
615
Вверх