Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Облаштування мультифункціонального спортивного майданчика»

02.10.2021
1129
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Облаштування мультифункціонального спортивного майданчика»

Батьки та адміністрація гімназії № 5 у мікрорайоні Сухарне в Херсоні хочуть створити місце тяжіння для місцевого населення.

Таким місцем планує стати мультифункціональний спортивний майданчик, великий проєкт якого мати одного з учнів, Оксана Бєлова подала до Громадського Бюджету Херсона-2021.


За проєктом на місці занедбаного "футбольного поля" (площею 525 кв.м), яке радше схоже на пустир (!), планується збудувати спортивний майданчик з поліуретановим покриттям на бетонній  армованій основі, з розміткою для 4 гральних майданчиків, де будуть встановлені: двоє мініфутбольних воріт з сітками, 2 волейбольних стійки з сіткою, 4 баскетбольні стенди, 4 лавки для вболівальників та 2 урни.


Про це нам розповіла директорка та ідейна натхненниця зазначеного проєкту Неллі Алієва.  Також додала, що майданчик буде працювати за попередньо встановленим графіком.


Ініціатори проєкту впевнені, що його реалізація дасть місцевим дітям змогу отримувати гідну фізичну підготовку в комфортних сучасних умовах, відкриє доступ громаді до оновленої інфраструктури, збільшить кількість спортивних гуртків на базі школи, дозволить проводити спортивні змагання та турніри серед мешканців мікрорайону.

 

Голоси за свій проєкт автор проєкту Громадського Бюджету планує збирати в першу чергу шляхом залучення місцевого населення та ресурсу навчального закладу: "До голосування плануємо залучати місцевих мешканців, весь колектив школи, проводити роз’яснювальні зустрічі з батьками, організувати рекламну кампанію"


*Інформаційна та промоційна кампанії "Громадський бюджет Херсон" на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.

 

 
Подписывайся на нас в Telegram
Херсон сухарка поле

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
697
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
675
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
602
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
617
Вверх