Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Тепло в садочку, тепло та затишно в маленьких серцях»

05.10.2021
1162
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Тепло в садочку, тепло та затишно в маленьких серцях»

Тепло в садочку, тепло та затишно в маленьких серцях 一 із таким гаслом-назвою авторка проєкту № 13 Громадського бюджету Херсона-2021 Мирослава Голобородько зареєструвала свою ініціативу.


За проєктом планується утеплення фасаду закладу дошкільної освіти № 87, що у центрі міста. Дивовижним залишається те, що комунальний заклад Херсонської міської ради “Ясла-садок”, що оточений багатоквартирними будинками, та розташований на центральному проспекті міста, досі не модернізований та не утеплений. Тому, працівники закладу беруть ініціативу в свої руки.

На запитання, як зміниться життя громади з реалізацією Вашого проекту, Мирослава Голобородько відповідає з упевненістю: покращиться благоустрій міста, буде економія бюджетних коштів, перебування дітей та відвідуючих у закладі буде комфортним за будь якої погоди, а насамперед буде помітний позитивний вплив на здоров’я малечі, та дітей з особливими освітніми потребами.

Голоси ініціатори проєкту планують збирати через адмінресурс та у небайдужих городян: батьків дітей, друзів та рідних, а також через виходи в місця загального користування (магазини й тощо).

Лише подивіться, яке співробітники садочку зробили креативне відео-звернення до херсонців із проханням проголосувати. Дивіться далі та обов'язково голосуйте.

 

*Інформаційна та промоційна кампанії “Громадський бюджет Херсона” на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.

Подписывайся на нас в Telegram
гб садочок 87

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
698
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
677
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
603
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
618
Вверх