Що буде з проєктами Громадського бюджету? У Херсоні відбулось засідання координаційної ради

27.09.2021
956
Що буде з проєктами Громадського бюджету? У Херсоні відбулось засідання координаційної ради

У Херсоні відбулося чергове засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету під головуванням депутата міської ради Ольги Співакіної.

Під час засідання члени комітету обговорили строки внесення до реєстру проєктів, локації та час для проведення презентацій громадських ініціатив, та порядок проведення оф-лайн голосування.

Доречі презентація проєктів Громадського бюджету Херсона-2021 буде відбуватись у дворику Міської ради, та транслюватись он-лайн. За цю ініціативу проголосували майже усі члени координаційного комітету, та підтримала особисто секретар міської ради Галина Лугова.

Що стосується самих проєктів, то згідно з аналітичною довідкою за період з 15.06 по 29.07.2021 року було подано 122 проєкти (на суму 89,7 млн грн), з яких: відкликані авторами проєктів 11, відхилені через невідповідність Положенню про громадський бюджет у місті Херсоні та Міської цільової програми «Громадський бюджет на 2018-2022 роки», здвоєні проєкти - 43,  не набрали голосів підтримки - 5. У результаті, направлені на експертну оцінку 95 проєктів.За результатами експертного оцінювання виконавчими органами міської ради, до компетенції яких належить реалізація наданих проєктів, отримано позитивну оцінку 76-ма проєктами, 19 проєктів отримали негативні висновки. 

Основними  причини негативної експертної оцінки були обмеження доступу городян до реалізованого проєкту, реалізація проєкту у місці де це не передбачено містобудівною документацією, або ненадання автором доповнень та не визначення балансоутримувача та інші порушення Положення про громадський бюджет.

Проте, як стверджують члени координаційного комітету, кожен автор проєкту (навіть, якщо його проєкт отримав негативний висновок) може стати адвокатом своєї ідеї та захистити його. Для цього треба взяти участь у наступному засіданні коордради, у четвер, 30 вересня о 14 годині у Великій залі Херсонської міської ради.

*Інформаційна та промоційна кампанії Громадського бюджету Херсона на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.

 

Подписывайся на нас в Telegram
бюджет проєкти висновки

Новости дня

Читайте еще

Менш ніж за тиждень розпочнеться голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021: Хто? Як? Коли?
Менш ніж за тиждень розпочнеться етап голосування за проєкти «Громадського бюджету Херсона-2021. Коли і як саме буде голосувати громада? З 18 жовтня по 1 листопада 2021 року (включно) буде проходити етап голосування...
13.10.2021
700
У Херсоні відбулася перша вулична акція з презентації проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні, у центрі Херсона, а саме у Потьомкінському сквері, відбулася перша із чотирьох запланованих вуличних акцій з презентації проєктів Громадського бюджету-2021.Автори проєктів разом з інформ-партнерами цьогорічного Громадського бюджету Інтернет-ресурсом “KHERSON.net.ua” роздавали містянам...
12.10.2021
678
У Херсоні завершили серію презентацій проєктів Громадського бюджету-2021
Сьогодні у Херсоні відбулася остання серія презентацій проєктів Громадського бюджету Херсона-2021. Захід відбувся як офлайн, у великій залі херсонської міської ради. Так і онлайн, транслювався на сайті міської ради Херсона, на Фейсбук-сторінках...
11.10.2021
605
Презентація проєкту Громадського Бюджету Херсона-2021: «Сенсорний інформаційний кіоск "Херсон туристичний"»
На даний момент Херсон активно розвивається як туристичне місто. Однією з «брам» якого є Херсонський залізничний вокзал. Тому наявність сенсорного інформаційного кіоску на виході з будівлі вокзалу (Привокзальна площа) допомогла б туристам...
11.10.2021
620
Вверх