Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L: Високотехнологічна інновація для вашої безпеки та комфорту

05.03.2024
4512
Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L: Високотехнологічна інновація для вашої безпеки та комфорту

Представляємо вам один з найбільш передових тепловізорів на ринку - Hikmicro Gryphon GH35L. Давайте розглянемо його детальніше та дізнаємось, що робить його таким унікальним та корисним для широкого кола користувачів.

Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L - це передовий оптичний прилад, який використовує теплове випромінювання для створення зображення об'єктів. Він забезпечує надійне виявлення теплових джерел у різних умовах освітлення та темряві.

65d8ad71da841.webp

Основні технічні характеристики тепловізора Hikmicro Gryphon GH35L

 • Роздільна здатність: 384x288 пікселів
 • Оптичне збільшення: 1x - 4x
 • Діапазон виявлення: до 1200 метрів
 • Частота оновлення зображення: 50 Гц
 • Вбудований відеореєстратор
 • Захист від води та пилу за стандартом IP67

Хто обирає тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L

Тепловізор хікмікро Gryphon GH35L обирають професіонали та ентузіасти різних сфер діяльності:

 • Мисливці, які цінують високу якість зображення та точність виявлення дичини.
 • Військові та правоохоронні органи, для яких надійність та функціональність є ключовими факторами.
 • Любителі спортивної стрільби, які шукають найкращий інструмент для тренувань та змагань.
 • Туристи та природолюби, які бажають забезпечити безпеку та комфорт під час подорожей.

65d8ad7c897ed.webp

Переваги тепловізора Hikmicro Gryphon GH35L

Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L вражає своїми перевагами:

 • Висока якість зображення навіть у складних умовах освітлення.
 • Надійність та стабільність роботи навіть у екстремальних умовах.
 • Простота використання та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Компактний та легкий дизайн, що забезпечує зручність в переносці.

Сфери застосування тепловізора Hikmicro Gryphon GH35L

Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L є високоякісним оптичним приладом, який знаходить широке застосування у різних сферах діяльності. Дозвольте розглянути основні області, де цей тепловізор здатний забезпечити великий внесок у продуктивність та безпеку:

 1. Мисливство: для мисливців тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L стає незамінним помічником під час полювання, особливо у нічний час. Він дозволяє виявляти та відслідковувати дичину навіть у темряві, забезпечуючи точність та ефективність у полювальних походах.
 2. Військова діяльність: у військовій сфері тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L використовується для розвідки, спостереження та нічних операцій. Він допомагає військовим виявляти ворожі цілі, координувати дії та забезпечувати безпеку під час виконання завдань на різних театрах бойових дій.
 3. Поліція та правоохоронні органи: тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L допомагає поліції та правоохоронним органам забезпечувати громадський порядок та боротьбу зі злочинністю. Він використовується для виявлення злочинців, пошуку зниклих осіб та патрулювання міських та сільських територій.
 4. Спортивна стрільба: у спортивній стрільбі тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L використовується для тренування та змагань у нічний час. Він дозволяє стрільцям точно визначати місце удару та оцінювати ефективність вистрілу навіть у умовах обмеженої видимості.
 5. Туризм та виживання у природі: для туристів та природолюбів тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L стає незамінним інструментом безпеки та виживання у природі. Він дозволяє виявляти дикі тварини, оцінювати стан навколишнього середовища та забезпечувати захист від небезпек.

Тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L - це не лише оптичний прилад, а надійний помічник для всіх, хто цінує безпеку, ефективність та комфорт у різних умовах діяльності.

65d8ad8259907.webp

Де купити тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L

Замовте свій тепловізор Hikmicro Gryphon GH35L вже сьогодні в магазині УкрОптика та відкрийте для себе нові можливості теплової візуалізації! Ми гарантуємо вам високу якість та оперативну доставку по всій Україні.

Зробіть вашу діяльність більш ефективною та безпечною з тепловізором Hikmicro Gryphon GH35L!

Подписывайся на нас в Telegram

Новости дня

Читайте еще

Выбор палатки для туризма
Без палатки во время туристического похода не обойтись, даже если ваше путешествие в один день. Качественная палатка защитит от дождя, ветра, снега и даже от солнца, а шатер палатка может заменить своей...
22.04.2024
285
Как выбрать и как часто нужно менять щетки стеклоочистителя?
Щетки стеклоочистителя являются одним из важнейших компонентов безопасности вашего автомобиля, ведь именно они обеспечивают чистоту и прозрачность лобового стекла в любую погоду. Кроме того, найти хороший дворник для машины не так уж...
18.04.2024
712
: Як правильно увійти на ринок криптовалют?
Якщо у якості торгового чи інвестиційного активу вас цікавить криптовалюта біржа відкриває доступ до широкого різновиду монет. Залишається лише обрати актив та оптимальний момент «входу» на цифровий ринок. Визначення точок входу на ринок...
16.04.2024
870
Большая часть военнобязанных, у которых есть отсрочка, ее потеряют.
Верховна Рада утвердила во втором чтении законопроект про мобилизацию №10449. Кто потеряет отсрочку Отсрочку потеряют практически все, у кого супруг(а) имеет 3 группу инвалидности. В этот список также попадают те, у кого...
16.04.2024
1686
Вверх