Oxfordmedical
03.08.2021 12:00 2095

У Херсоні відбулася серія лекцій-тренінгів "Громадський бюджет-2021"

У Херсоні відбулася серія лекцій-тренінгів

У Херсоні відбулася серія лекцій-тренінгів для містян, які бажають взяти участь у конкурсі проєктів "Громадського бюджету".


Так, 27 та 28 липня в рамках заходу «Школа громадського бюджету» були проведені онлайн та офлайн тренінги від тренерки та медійниці Ірини Саліхової. 

Чотири інтерактивні лекції для зручності глядачів були проведені у декілька етапів: ранкові лекції починалися о 10 годині, відбувалися у 2 блоки +кава-брейк: перший блок був присвячений темі «Як подати свій проєкт до громадського бюджету», другий - «Електронній платформі «Громадський проєкт», вечірня майстерня починалася о 16 годині, й також відбувалася у два этапи + перерва на каву.

 

Онлайн тренінги можна було подивитися одразу на чотирьох сторінках у соцмережі Facebook: на сторінці інформаційного ресурсу Kherson.net.ua, у групі "Говорять херсонці"Громадський бюджет Херсона та на офіційній сторінці Херсонської міської ради.

Всі питання глядачі онлайн трансляції ставили в прямому ефірі, а також за телефонами гарячої лінії. Фізично присутні учасники школи також приймали активну участь у обговоренні нагальних питань.

 

Серед найпопулярніших запитань тренінгу стали: строки та дедлайни подачі проєкту, особливості аутентифікації на порталі через систему електронного підпису та Банк ID, де і як завантажити обов'язкову форму для подачі проєкту, як зібрати підписи, до кого звертатися за експертною оцінкою свого проєкту і такі інші.

За 6 годин, онлайн інтерактив «Школа громадського бюджету» сягнув більше 12 тисяч переглядів у мережі Facebook. Через карантинні заходи, організатори цьогорічного тренінгу обмежили кількість присутніх. Незважаючи на це, 10 містян, які зарезервували за собою місце змогли бути присутніми та наживо почути лекцію. Більше того, дехто з присутніх встиг оформити та подати свої проєкти під наглядом тренерів (у приміщенні були доступні комп'ютери та Інтернет для цих цілей).

 

Найактивніші городяни Херсона вже подали свої проєкти через електронну платформу Громадських ініціатив! Зазначимо, що вже закінчився перший етап «Громадського бюджету Хесона-2021»  – подання заявок. В цьому році через Платформу реалізації ідей подано 105 проєктів, 56 з яких великі на сумму 65.2 мільйони гривень, малих - 46, на сумму більш ніж 10 мільйонів.

Школа громадського бюджету –
це цикл регулярних освітніх, консультаційних і комунікаційних заходів, спрямованих на популяризацію Громадського бюджету м. Херсона та активізацію мешканців міста. Запрошуємо авторів поданих проєктів долучитися до наступних тренінгів «Як і де зібрати голоси, щоб перемогти?» Та зустрічей з авторами проєктів «Клуб авторів проєктів». Звертайтесь за телефонами гарячої лінії : 067 - 557- 88-13; 050-315-13-68 або у приватні повідомлення на FB сторінці «Громадський бюджет Херсон».

*Інформаційна та промоційна кампанії Громадський бюджет Херсон на 2021 рік проводяться інтернет - ресурсом Kherson.net.ua,  на волонтерських засадах громадською організацією «Рух сучасних жінок» та  за підтримки Херсонської міської ради.